Пользовательское соглашение

Угода Користувача

(Угода про умови користування Сайтом)

 

Терміни що використовуватимуться

 1. Загальна інформація

 2. Використання Сайту

 3. Предмет Угоди

 4. Порядок отримання доступу

 5. Права та обов’язки Сторін

 6. Відповідальність

 7. Інші умови

 

Терміни і визначення

В Даній Угоді терміни вживаються в такому значенні:

Сайт — сукупність програмних і апаратних засобів для ЕОМ, які забезпечують публікацію для загального огляду інформації і даних, об’єднаних загальним цільовим призначенням, за допомогою технічних засобів, що використовуються для зв’язку між ЕОМ в мережі Інтернет. http://podpiska.edipresse.ua – (надалі – «Сайт») Інтернет ресурс, на якому розташована Єдина Система Реєстрації і Авторизації користувачів, що знаходиться в мережі Інтернет за адресою http://www.edipresse.com.ua

Адміністратор (або Власник сайту) — ТОВ «Едіпресс Україна», юридична особа , що зареєстровано і діє відповідно до законодавства України, місцезнаходження: 04080, м. Київ, вул. Спаська 24/15.

Контент Сайту – усі об’єкти, розміщені на Сайті, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, скрипти, програми, музика, звуки і інші об’єкти та їх підбірки.

Всі авторські права на використання Сайту, включаючи увесь контент Сайту належить ТОВ «Едіпресс Україна»

Користувач — фізична особа, яка досягла 18-річного віку яка користується Сайтом та/або має свою особисту сторінку (профіль/аккаунт).

Профіль/аккаунт — особиста сторінка Користувача на Сайті.

Облікова інформація — унікальне ім’я Користувача (логін) і пароль для входу на Сайт, що вказуються Користувачем під час реєстрації на Сайті. Реєстрація на Сайті надає Користувачеві право отримувати доступ до інформаційних ресурсів, розміщених на Сайті.

Модерація — перегляд Власником Сайту розміщуваної (чи планованою до розміщення — Премодерація) на Сайті Користувачем інформації на предмет її відповідності положенням даної Угоди.

cookie – це невеликий фрагмент тексту, який передається в браузер з сайту, який ви відвідали. Він допомагає сайту запам'ятати інформацію про вас, наприклад те, якою мовою ви віддаєте перевагу його переглядати. Це буде корисно при наступному відвідуванні цього ж сайту. Завдяки файлів cookie перегляд сайтів стає значно зручнішим.

 

 1. Загальна інформація

  1. Сайт надає Користувачам послуги щодо ознайомлення та придбання продуктів розміщенні на Сайті.

  2. Послуги надаються Користувачам Сайту відповідно до цієї Угоди користувача (далі - Угода).

  3. Використання Сайту свідчить про приєднання Користувача до цієї Угоди користувача (далі – Угода) повністю і підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами.

  4. Використовувати Сайт та Програми дозволено тільки особі, яка прийняла усі умови цієї Угоди.

  5. Користувач зобов’язаний уважно ознайомитися з умовами цієї Угоди перед використанням Сайту та Програм.

  6. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами цієї Угоди (повністю або частково), то права Користувача не можуть бути надані Вам, також Вам забороняється використовувати Сайт або Програми, включаючи, але не обмежуючись, будь-яку інформацію, розміщену на Сайті й будь-які Послуги, які надаються в рамках Сайту та Програм.

  7. Умови визначеній в цій Угоді поширюються на всіх Користувачів Сайту - як на Користувачів, що не мають облікового запису на Сайті (незареєстрований̆ Користувач) так і на Користувачів, що мають будь-який обліковий запис, будь-якого з доступних видів.

  8. Ця Угода є договором приєднання відповідно до положень статті 634 Цивільного кодексу України. Відвідуючи наш Сайт і працюючи з його змістом, Ви повністю приймаєте умови цієї Угоди, підтверджуєте свою ознайомлення з ними і приймаєте на себе зобов'язання щодо їх дотримання.

  9.  

 1. Використання сайту

  1. Сайт http://podpiska.edipresse.ua/ дозволяє Користувачу переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

  2. Користувачеві бажаючому скористатися сервісами що розміщенні на Веб- сайті необхідно заповнити реєстраційну форму, що складається з обов’язкових і необов’язкових полів заповнення.

 1. Обов’язкові поля для заповнення :

 • Електронна пошта (логін ) Користувача;

 • Пароль доступ .

 1. Чи не обов’язкові поля для заповнення:

 • Ім’я або мережеве ім’я – псевдонім (нік, нікнейм );

 • Місто проживання;

 • Стать;

 • Дата народження.

  1. Використання Користувачем Веб-Сайту, Зареєстрованим користувачем Веб-сайту (незалежно від дати його реєстрації ) додаткових ресурсів розміщених на ньому, означає беззастережну згоду з усіма пунктами цієї Угоди та Правил конфіденційності і прийняття їх умов, у тому числі з усіма його змінами та доповненнями.

  2. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей.

  3. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

 

 1. Предмет угоди

  1. Власник Сайту надає Користувачу право отримувати доступ до продукту Сайту, при цьому обов’язковою умовою є прийняття, дотримання Користувачем і застосування до відносин Сторін вимог і положень, визначених даною Угодою.

  2. Власник Сайту залишає за собою право змінювати умови даної Угоди і усіх її невід’ємних частин без узгодження з Користувачем, але з повідомленням останнього за допомогою розміщення на Сайті нової редакції Угоди або якої-небудь її невід’ємної частини, що піддалася змінам. Зважаючи, що інформаційна розсилка може бути визнана Сторонами спамом, Користувач зобов’язується не менше одного разу на місяць знайомитися зі змістом Угоди, розміщеного на Сайті, в цілях своєчасного ознайомлення з його змінами. Нова редакція Угоди або будь-якої її невід’ємної частини набуває чинності з моменту публікації на Сайті, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений Власником Сайту при їх публікації. Діюча редакція Угоди завжди знаходиться на Сайті в публічному доступі за адресою e-podpiska.edipresse.ua/politika-konfidencial-nosti

 

 1. Порядок отримання доступу

  1. З метою отримання доступу до Сайту, Користувач реєструє обліковий запис на Сайті.

  2. Для реєстрації Користувач надає своє ім'я та адресу електронної пошти, а також іншу інформацію яка може знадобитися під час заповнення реєстраційної форми на Сайті.

  3. Користувач має вказати пароль, який буде пов'язаний з обліковим записом відповідного Користувача.

  4. Користувач погоджується, що його реєстраційні дані є правдивими, точними та актуальними, і зобов’язується негайно оновлювати свою реєстраційну інформацію при її змінах.

  5. Після реєстрації, з метою отримання повного доступу до інформації, Послуг Сайту та його Програм, Користувач зобов'язаний надати Адміністрації Сайту запитувану інформацію.

  6. Користувач самостійно несе відповідальність за збереження конфіденційності та безпеки свого імені Користувача та паролю до облікового запису Сайту.

  7. Користувач несе відповідальність за всі дії, які відбуваються під його обліковим записом.

  8. Адміністрація не несе відповідальності за несанкціонований доступ до інформації облікового запису Користувача та інформації з нього.

 2. Права і обов’язки Користувача

  1. Користувач представляє, гарантує і підтверджує, що він має всі повноваження для згоди з Умовами, видачу дозволу і для виконання зобов'язань за цією Угодою, він використовує Сайти та Послуги тільки для свого особистого використання.

  2. Користувач даєте згоду на включення облікової інформації до Бази даних Власника Сайту і дозволяєте використовувати особисту інформацію відповідно до Політики конфіденційності.

  3. Користувач зобов'язується:

 • здійснювати діяльність на Сайті згідно з Умовами цієї Угоди;

 • проводити свої ділові операції з іншими користувачами Сайтів сумлінно;

 • не видавати себе за іншу особу, не перекручувати інформацію про себе;

 • не займатися розсилкою спаму або фішингу;

 • не намагатися копіювати, відтворювати, поширювати, переробляти продукти, що розміщені на Веб-сайті;

 • не поширювати будь-які комп’ютері віруси або інші вірусні пристрої та коди, які пошкоджують, перешкоджають, перехоплюють або іншим способом порушують роботу програмного забезпечення систем, або експропріюють Бази даних.

  1. Користувач має право:

 • цілодобово отримувати доступ до сервера, на якому розташований Сайт, за винятком часу проведення профілактичних робіт;

 • самостійно змінювати пароль, не повідомляючи про це Власника Сайту;

 • самостійно редагувати раніше розміщену про себе інформацію на Сайті;

 • звернутися в службу підтримки для блокування свого Профілю (за відсутності діючих демо-доступів та передплат).

 1. Права та обов’язки Власника Сайту:

 • Надавати Користувачу права, вказані в 5.4. даної Угоди.

 • Надавати Користувачеві можливість самостійно публікувати інформацію про себе.

 • Не розголошувати третім особам Облікову інформацію Користувача.

 • Забезпечувати цілодобову доступність сервера, на якому розташований Сайт, за винятком часу проведення профілактичних робіт.

 • У разі порушення Користувачем умов Угоди, направити Користувачеві попередження, що містить перелік порушень. У разі, якщо Користувач не усуне порушення протягом одного дня з моменту направлення йому повідомлення або повторно порушить вказані умови, Власник Сайту має право в односторонньому порядку відмовитися від виконання Угоди, заблокувати доступ Користувача до його Профілю і анулювати Профіль Користувача.

 • Здійснювати модерацію у випадках, коли інформація, що розміщується Користувачем, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовими, етнічними, статевими, релігійними, соціальними ознаками; пропагує вживання наркотичних і інших засобів, що завдають шкоди здоров’ю; закликає до нелюдяного поводження з тваринами; порушує права національних і інших меншин; містить заклики до насильницьких дій; порушує права авторів і інших власників інтелектуальних прав.

 • Розпоряджатися статистичною інформацією, пов’язаною з функціонуванням Сайту, а також інформацією Користувачів для забезпечення адресного показу рекламної інформації різним аудиторіям Користувачів Сайту.

 1. Відповідальність Сторін

  1. Користувач самостійно визначає перелік організаційних і програмних (для ЕОМ) засобів для збереження в таємниці своєї Облікової інформації і забезпечення санкціонованого доступу до неї.

  2. Власник Сайту не несе відповідальність за збитки, заподіяні Користувачу в результаті розголошування третім особам Облікової інформації Користувача, що сталися не з вини Власника Сайту. Якщо будь-яка особа, окрім Користувача, авторизується на Сайті, використовуючи Облікову інформацію Користувача, то усі дії, здійснені такою особою, вважатимуться здійсненими цим Користувачем. Користувач самостійно несе відповідальність за усі дії, здійснені ним на Сайті, а також за усі дії, здійснені на Сайті будь-якими іншими особами з використанням його Облікової інформації.

  3. Власник Сайту не гарантує, що програмне забезпечення Cайту не містить помилок і/або комп’ютерних вірусів або сторонніх фрагментів коду. Власник Сайту надає можливість Користувачу використовувати програмне забезпечення Сайту «Як воно є», без будь-яких гарантій з боку Власника Сайту.

  4. Власник Сайту не несе відповідальності за збитки, заподіяні Користувачу в результаті повідомлення іншим Користувачем недостовірної інформації, а також заподіяні діями (бездіяльністю) іншого Користувача. Власник Сайту не гарантує, що інформація, що міститься в Профілях Користувачів, є достовірною і повною.

  5. Власник Сайту докладає усіх можливих зусиль для забезпечення нормальної працездатності Сайту, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Угодою, а також можливі збитки, що виникли у тому числі, але не обмежуючись, в результаті:

 • неправомірних дій Користувачів, спрямованих на порушення інформаційної безпеки або нормального функціонування Сайту;

 • збоїв в роботі Сайту, викликаних помилками в коді, комп’ютерними вірусами і іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні Сайту;

 • відсутності (неможливості встановлення, припинення та ін.) Інтернет-з’єднань між сервером Користувача і сервером Сайту;

 • проведення державними чи іншими органами заходів у рамках Системи оперативно-розшукових заходів;

 • встановлення державного регулювання (чи регулювання іншими організаціями) господарської діяльності комерційних організацій в мережі Інтернет і/або встановлення вказаними суб’єктами разових обмежень, що ускладнюють або роблять неможливим виконання Угоди;

 • інших випадків, пов’язаних з діями (бездіяльністю) Користувачів і/або інших суб’єктів, спрямованими на погіршення загальної ситуації з використанням мережі Інтернет і/або комп’ютерного устаткування, що існувала на момент укладення Договору, так само будь-яких інших дій, спрямованих на Сайт і на третіх осіб;

  1. Власник Сайту має право проводити профілактичні роботи з тимчасовим призупиненням роботи Сайту по можливості в нічний час і максимально скорочуючи час непрацездатності Сайту, повідомляючи про це Користувача, якщо технічно це є можливим.

  2. У разі настання форс-мажорних обставин, а також аварій чи збоїв в програмно-апаратних комплексах третіх осіб, що співпрацюють з Власником Сайту, можливе призупинення роботи Сайту без попереднього повідомлення Користувача.

  3. Власник Сайту не несе відповідальності за порушення Користувачем даної Угоди і залишає за собою право на свій власний розсуд, а також при отриманні інформації від інших користувачів або третіх осіб про порушення Користувачем даної Угоди, змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану Користувачем інформацію, що порушує заборони, встановлені даною Угодою (включаючи особисті повідомлення), призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до усіх або до будь-якого з розділів або сервісів Сайту у будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причини, з попереднім повідомленням або без такого, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яку може заподіяти така дія.

  4. Власник Сайту закріплює за собою право видалити Профіль Користувача і /(або) призупинити, обмежити або припинити доступ Користувача до будь-якого з сервісів Сайту, якщо виявить, що Користувач представляє загрозу для Сайту і (чи) його Користувачів. Власник Сайту не несе відповідальності за здійснене відповідно до даної Угоди тимчасове блокування або видалення інформації, або видалення Облікової інформації (припинення реєстрації) Користувача. Видалення Профілю Користувача означає автоматичне видалення усієї інформації, введеної при реєстрації на Сайті. Після видалення Облікової інформації Користувач втрачає право доступу до Сайту.

 1. Порядок вирішення суперечок і врегулювання претензій

  1. У разі виникнення суперечок між Користувачем і Власником Сайту з питань, пов’язаних з виконанням Угоди, Сторони вживатимуть заходів для їх вирішення шляхом переговорів між собою. Претензійний порядок вирішення суперечок обов’язковий. Претензії Користувачів приймаються і розглядаються Власником Сайту тільки письмово і в порядку, передбаченому даною Угодою і чинним законодавством України.

  2. Для вирішення суперечок, що виникли між Користувачем і Власником Сайту в результаті використання Сайту, застосовується наступний претензійний порядок:

 1. Користувач, який вважає, що його права порушені через дії Власника Сайту, направляє останньому претензію, яка містить суть вимоги, що пред’являється, її обґрунтування, а також усі дані Користувача. Претензія надсилається Власнику Сайту письмово поштою;

 2. впродовж 5 (п’яти) робочих днів з дня отримання претензії Власник Сайту зобов’язаний направити свою відповідь на адресу електронної пошти або поштою на поштову адресу, вказану в претензії Користувача;

 3. у разі недосягнення згоди шляхом претензійного порядку суперечка підлягає розгляду відповідно до п. 7.4 Угоди;

 4. Власником Сайту не розглядаються анонімні претензії або претензії, що не дозволяють ідентифікувати Користувача на основі наданих ним при реєстрації даних.

  1. Для вирішення технічних питань при визначенні провини Користувача в результаті його неправомірних дій при користуванні мережею Інтернет і Сайтом зокрема, Власник Сайту має право самостійно притягати компетентні організації в якості експертів. У разі встановлення провини Користувача, останній зобов’язаний відшкодувати витрати на проведення експертизи.

  2. 7.4. При недосягненні згоди між Сторонами шляхом переговорів, суперечка, підлягає вирішенню у судовому порядку відповідно до вимог чинного законодавства України.

 1. Інші умови

  1. Дана Угода набуває чинності з моменту підтвердження даної Угоди Користувачем і діє весь термін користування Сайтом.

  2. Положення даної Угоди встановлюються, змінюються і відміняються Власником Сайту в односторонньому порядку без попереднього повідомлення. З моменту розміщення на Сайті нової редакції Угоди попередня редакція вважається такою, що втратила свою силу. У разі істотної зміни положень даної Угоди, Власник Сайту сповіщає про це Користувачів шляхом розміщення на Сайті відповідного повідомлення.

  3. Питання, не врегульовані даною Угодою, підлягають вирішенню у відповідності до чинного законодавства України.